Dahua ASC1202B-S twee deur access controller
Ga direct naar productinformatie
1 van 3
Inclusief btw. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
2-5 dagen verwerkingstijd
Onze klanten beoordelen ons met een
4.5/5
36 reviews
Bekijk alle reviews
Betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Visa
Hoe snel verzenden we je bestelling?
Kan ik op factuur betalen?
Retourbeleid
Advies nodig?
Elders goedkoper gezien?
Mogelijkheden
De Dahua ASC1202B-S vereist een voeding van 12VDC. Geschikte voedingen zijn eenvoudig te vinden en te bestellen op uma-tech.com onder het tabblad 'Opties'. Voor meer gedetailleerde informatie, inclusief de datasheet en handleiding, kunt u terecht op de website van de fabrikant onder het tabblad 'Documentatie'.
Belangrijkste kenmerken
  • Ondersteunt tot 100.000 gebruikers en 150.000 records
  • Compatibel met kaart/tag lezers, vingerafdruklezers en pincode lezers
  • Betrouwbare TCP/IP verbinding naar PC
  • Flexibele Wiegand of RS-485 interface
  • Voorzien van deur time-out alarm, inbraak alarm, nood alarm en sabotage alarm
  • Ondersteunt anti-pass back en multi-card open functies
  • Ingebouwde watch dog functie voor extra betrouwbaarheid
Alle specificaties
Materiaal Kunststof
Inbouw/opbouw Opbouw
Gewicht 210 gram
Afmetingen 160mm x 106mm x 32mm
Safire Cat6 UTP netwerkkabel buiten
Vergeet je eventuele accessoires niet?
Onze producten worden in bijna alle gevallen geleverd zonder enkele accessoires. We gaan er van uit dat niet iedereen bijvoorbeeld 12V voeding nodig heeft, of altijd een kabel nodig heeft. Kijk onder de knop "winkelwagen" welke producten vereist zijn voor een totale installatie!