Dahua PFS3106-4ET-60-V2 802.3af/at Power over Ethernet switch met 4 poorten
Ga direct naar productinformatie
1 van 3
Inclusief btw. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Dezelfde dag verzonden
Onze klanten beoordelen ons met een
4.5/5
36 reviews
Bekijk alle reviews
Betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Visa
Hoe snel verzenden we je bestelling?
Kan ik op factuur betalen?
Retourbeleid
Advies nodig?
Elders goedkoper gezien?
Belangrijke eigenschappen van de UMATECH UMA Switch:
  • 4 poorten 10/100 Base-T met 802.3af/at PoE ondersteuning
  • 1 Gigabit 10/100/1000Base-T RJ45 poort voor snelle verbindingen
  • 1 Gigabit 100/1000Base-X glasvezel poort voor betrouwbare dataoverdracht
  • PoE ondersteuning voor netwerkapparatuur tot maximaal 30 Watt per PoE poort
  • Totaal PoE vermogen van 60 Watt voor al je apparaten
  • Layer 2 switch voor efficiënte netwerkbeheer
  • Unmanaged voor directe plug-and-play functionaliteit
Bezoek uma-tech.com voor meer informatie en om je UMATECH UMA Switch vandaag nog te bestellen.
Alle specificaties
Model Dahua PFS3106-4ET-60-V2
Type Power over Ethernet switch
Poorten 4 PoE poorten
PoE Standaard IEEE 802.3af/at
Switching Capaciteit 1.8 Gbps
Packet Forwarding Rate 0.893 Mpps
PoE Budget 60W
MAC Address Table 2K
Afmetingen 130 mm x 85 mm x 26 mm
Gewicht 300 g
Materiaal Metaal
Installatie Opbouw
Safire Cat6 UTP netwerkkabel buiten
Vergeet je eventuele accessoires niet?
Onze producten worden in bijna alle gevallen geleverd zonder enkele accessoires. We gaan er van uit dat niet iedereen bijvoorbeeld 12V voeding nodig heeft, of altijd een kabel nodig heeft. Kijk onder de knop "winkelwagen" welke producten vereist zijn voor een totale installatie!