Reyee RG-E-120GE - PoE injector 15.4W
Ga direct naar productinformatie
1 van 4
Inclusief btw. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Dezelfde dag verzonden
Onze klanten beoordelen ons met een
4.5/5
36 reviews
Bekijk alle reviews
Betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Visa
Hoe snel verzenden we je bestelling?
Kan ik op factuur betalen?
Retourbeleid
Advies nodig?
Elders goedkoper gezien?
Belangrijkste kenmerken:
  • High-performance router voor hoge internetsnelheden
  • Uitstekende Wi-Fi-dekking met stabiele prestaties
  • Ondersteuning voor meerdere apparaten tegelijk
  • Geavanceerde beveiligingsfuncties voor veilig internetten
  • Geschikt voor zowel thuis als zakelijke omgevingen
Alle specificaties
Merk Reyee
Model RG-E-120GE
PoE-functies Volgens IEEE 802.3af
Stroomvoorziening 15,4 W
Interface 2 poorten RJ45 van 10/100/1000Mbps
Maximaal bereik 100 meter
Bedrijfstemperatuur 0º C - 45º C
Afmetingen 140 (D) x 32,5 (H) x 53 (B) mm
MTBF >100.000 uur @25°C
Gewicht 200 g
Safire Cat6 UTP netwerkkabel buiten
Vergeet je eventuele accessoires niet?
Onze producten worden in bijna alle gevallen geleverd zonder enkele accessoires. We gaan er van uit dat niet iedereen bijvoorbeeld 12V voeding nodig heeft, of altijd een kabel nodig heeft. Kijk onder de knop "winkelwagen" welke producten vereist zijn voor een totale installatie!