Reyee RG-POE-50-60W-MG – PoE Injector | 60W
Ga direct naar productinformatie
1 van 3
Inclusief btw. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Dezelfde dag verzonden
Onze klanten beoordelen ons met een
4.5/5
36 reviews
Bekijk alle reviews
Betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Visa
Hoe snel verzenden we je bestelling?
Kan ik op factuur betalen?
Retourbeleid
Advies nodig?
Elders goedkoper gezien?
Belangrijkste kenmerken:
  • Tot 60W PoE-vermogen via één kabel
  • Ondersteunt Gigabit Ethernet voor maximale snelheid
  • Compatibel met diverse PoE-apparaten (802.3af/at/bt)
  • Eenvoudige installatie, geen extra configuratie nodig
  • Compact en duurzaam ontwerp voor langdurig gebruik
Alle specificaties
Merk Reyee
Model RG-POE-50-60W-MG
PoE eigenschappen Hi-PoE Type 3 volgens IEEE standaard 802.3bt
Voeding 60 W
Interface 2 RJ45 MultiGigabit 10/100/1000/2500Mbps poorten
Pinout 4 pinparen 1, 2, 4, 5 (+) en pinnen 3, 6, 7, 8 [%VAR%] (-)
Maximale afstand 100 meter
Bedrijfstemperatuur 0º C - 40º C
Afmetingen 137,4 x 32,6 x 62,3 mm
Safire Cat6 UTP netwerkkabel buiten
Vergeet je eventuele accessoires niet?
Onze producten worden in bijna alle gevallen geleverd zonder enkele accessoires. We gaan er van uit dat niet iedereen bijvoorbeeld 12V voeding nodig heeft, of altijd een kabel nodig heeft. Kijk onder de knop "winkelwagen" welke producten vereist zijn voor een totale installatie!