Reyee RG-POE-AF15 – PoE Injector | 15W
Ga direct naar productinformatie
1 van 3
Inclusief btw. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Dezelfde dag verzonden
Onze klanten beoordelen ons met een
4.5/5
36 reviews
Bekijk alle reviews
Betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Visa
Hoe snel verzenden we je bestelling?
Kan ik op factuur betalen?
Retourbeleid
Advies nodig?
Elders goedkoper gezien?
Met een output van 15,4W (IEEE 802.3af-standaard) biedt de Reyee RG-POE-AF15 stabiele prestaties en optimale beveiliging tegen overspanning, overstroom en kortsluiting. Zo ben je verzekerd van een duurzame en veilige netwerkoplossing.
Belangrijkste kenmerken:
  • Ondersteunt IEEE 802.3af PoE-standaard
  • 15,4W output voor stabiele stroomvoorziening
  • Geschikt voor IP-camera’s, access points, VoIP-telefoons en meer
  • Compact, betrouwbaar en eenvoudig te installeren
  • Beveiliging tegen overspanning, overstroom en kortsluiting
Alle specificaties
Merk Reyee
Model RG-POE-AF15
PoE functies Volgens IEEE 802.3af
Stroomvoorziening 15,4 W
Interface 2 poorten RJ45 van 10/100/1000Mbps
Maximaal bereik 100 meter
Bedrijfstemperatuur 0º C - 45º C
Afmetingen 140 (D) x 32,5 (H) x 53 (B) mm
MTBF >100.000 uur @25°C
Gewicht 200 g
Safire Cat6 UTP netwerkkabel buiten
Vergeet je eventuele accessoires niet?
Onze producten worden in bijna alle gevallen geleverd zonder enkele accessoires. We gaan er van uit dat niet iedereen bijvoorbeeld 12V voeding nodig heeft, of altijd een kabel nodig heeft. Kijk onder de knop "winkelwagen" welke producten vereist zijn voor een totale installatie!