Uniarch IPC-B122-APF28 Full HD 2MP buiten bullet camera met 2.8 mm lens, 30m Smart IR, WDR, PoE, ingebouwde microfoon en gratis applicatie
Ga direct naar productinformatie
1 van 3
Inclusief btw. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
2-3 dagen verwerkingstijd
Onze klanten beoordelen ons met een
4.5/5
36 reviews
Bekijk alle reviews
Betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Visa
Hoe snel verzenden we je bestelling?
Kan ik op factuur betalen?
Retourbeleid
Advies nodig?
Elders goedkoper gezien?
<div class=""video-frame-box"" style=""width: 100%; max-width: 480px; max-height: 270px; float: right; padding: 0px 10px 10px 10px;""> <div class=""video-frame""><iframe src=""//www.youtube.com/embed/oR_O0mi4pC4?rel=0&modestbranding=1&showinfo=0&autohide=1"" width=""480"" height=""270"" frameborder=""0""></iframe></div> </div> De Uniarch IPC-B122-APF28 is een Full HD 2MP 1080p bullet camera met 30 meter Smart infrarood nachtzicht, bewegingsdetectie, Digital Wide Dynamic Range en ingebouwde microfoon. De beveiligingscamera kan van stroom worden voorzien via de netwerkkabel (PoE). De camera is geschikt voor binnen of buiten. Uniarch is een productlijn van Uniview met voordelige videobewaking en met focus op betrouwbare kwaliteit, eenvoudige installatie en hoog gebruiksgemak. <strong>Mogelijkheden</strong> De Uniarch IPC-B122-APF28 geeft beelden weer in een Full HD 1920x1080 resolutie. De camera beschikt over een vaste lens van 2.8 mm. De camera kan in donkere omstandigheden de ingebouwde IR verlichting inschakelen waardoor er zelfs in volledige duisternis (0 Lux) een haarscherp beeld is. De IR verlichting heeft een maximum bereik van 30 meter. De camera beschikt over Digital Wide Dynamic Range (WDR) waardoor de camera goed kan omgaan met complexe lichtomstandigheden. Beelden kunnen worden opgeslagen op een Netwerk Video Recorder (NVR). Onder het tabblad 'Opties' zijn de Uniarch recorders opgenomen. De camera kan niet opnemen op een microSD geheugenkaart in de camera. Er is een gratis mobile app van beschikbaar voor Apple iOS en Android. Er kan gebruik worden gemaakt van de Nederlandstalige Uniview app of de specifieke Uniarch (Engelstalige) app. De camera heeft een interne webserver die met een webbrowser kan worden bekeken en beheerd. Beheer van de camera's en beelden kan ook met een NVR. Op de website van Uniview is gratis Video Management Software (VMS) voor een computer te downloaden. Onder de tabblad 'Documentatie' is een link naar de product pagina en de datasheet van de fabrikant opgenomen met alle productinformatie en handleidingen. Op de website kan ook de software worden gedownload. De Uniarch IPC-B122-APF28 heeft een IP67 rating waardoor de camera uitermate geschikt is voor gebruik buiten. Voor installatiegemak kan de camera via de netwerkkabel worden gevoed met Power over Ethernet (standaard 802.3af P0E). PoE kan worden verkregen door een PoE NVR van bijvoorbeeld Uniarch, een PoE switch of met een PoE injector. De camera kan ook worden gevoed met een optionele 12V voeding adapter. Onder het tabblad ""Opties"" kan worden aangegeven of een adapter en/of Uniview montagebeugel moet worden meegeleverd. De camera is verstelbaar over 3 assen. <strong>Belangrijkste kenmerken</strong> <ul> <li>2 megapixel Full HD buiten camera</li> <li>Eenvoudige installatie</li> <li>Gratis app en software</li> <li>Bewegingsdetectie</li> <li>Dag/nacht camera met automatisch mechanisch IR-cut filter</li> <li>IR nachtzicht verlichting tot 30 meter</li> <li>Verstelbaar op 3 assen</li> <li>Digital Wide Dynamic Range (DWDR)</li> <li>Ultra H.265 compressie voor efficient gebruik netwerk en opslag</li> <li>ONVIF compatible</li> <li>Voeding door 12VDC adapter of door PoE (802.3af)</li> </ul> <a href=""https://www.webstore4ipcameras.nl/Copyright""><span style=""color: #ff6e03; font-size: 11px;"">© Tekst is auteursrechtelijk beschermd</span></a>
Alle specificaties
Resolutie 2MP
Lens 2.8 mm
IR bereik 30m
WDR Ja
PoE Ja
Ingebouwde microfoon Ja
Applicatie Gratis beschikbaar
Safire Cat6 UTP netwerkkabel buiten
Vergeet je eventuele accessoires niet?
Onze producten worden in bijna alle gevallen geleverd zonder enkele accessoires. We gaan er van uit dat niet iedereen bijvoorbeeld 12V voeding nodig heeft, of altijd een kabel nodig heeft. Kijk onder de knop "winkelwagen" welke producten vereist zijn voor een totale installatie!