Uniarch IPC-D113-PF40 Full HD 3MP buiten dome camera met 30m Smart IR, WDR, PoE
Ga direct naar productinformatie
1 van 3
Inclusief btw. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
2-5 dagen verwerkingstijd
Onze klanten beoordelen ons met een
4.5/5
36 reviews
Bekijk alle reviews
Betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Visa
Hoe snel verzenden we je bestelling?
Kan ik op factuur betalen?
Retourbeleid
Advies nodig?
Elders goedkoper gezien?
Uitmuntende Beeldkwaliteit
Gebruiksvriendelijke Opslag en Beheer
Robuust en Betrouwbaar
Met een IP67-classificatie is de UMA IPC-D113-PF40 perfect voor buitengebruik en bestand tegen vandalisme dankzij de IK10-rating. De camera is verstelbaar over drie assen en kan worden gevoed via PoE of een optionele 12V adapter.
Belangrijkste Kenmerken
  • 3 megapixel Full HD buiten camera
  • Eenvoudige installatie
  • Gratis app en software
  • Bewegingsdetectie
  • Dag/nacht camera met automatisch mechanisch IR-cut filter
  • IR nachtzicht verlichting tot 30 meter
  • Verstelbaar op 3 assen
  • Digital Wide Dynamic Range (DWDR)
  • Ultra H.265 compressie voor efficiënt gebruik van netwerk en opslag
  • ONVIF compatible
  • IK10 vandaalbestendig
  • Voeding door 12VDC adapter of door PoE (802.3af)
Documentatie
Bekijk en download de productinformatie en software op de Uniview Uniarch website.
Gebruik de Uniarch montage steun keuzehulp voor meer installatieopties.
Alle specificaties
Resolutie 3MP
Lens 4.0mm
Kijkhoek 83.6°
IR bereik 30m
WDR 120dB
Video compressie Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
Netwerk 1 RJ45 10M/100M Base-TX Ethernet
Weerbestendigheid IP67
Behuizing Metaal
Afmetingen Φ109 × 81mm
Gewicht 0.45 kg
Safire Cat6 UTP netwerkkabel buiten
Vergeet je eventuele accessoires niet?
Onze producten worden in bijna alle gevallen geleverd zonder enkele accessoires. We gaan er van uit dat niet iedereen bijvoorbeeld 12V voeding nodig heeft, of altijd een kabel nodig heeft. Kijk onder de knop "winkelwagen" welke producten vereist zijn voor een totale installatie!