Dahua ASR1200D smalle Mifare kaartlezer voor buiten met RS485 en Wiegand
Ga direct naar productinformatie
Inclusief btw. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
2-5 dagen verwerkingstijd
Onze klanten beoordelen ons met een
4.5/5
36 reviews
Bekijk alle reviews
Betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Visa
Hoe snel verzenden we je bestelling?
Kan ik op factuur betalen?
Retourbeleid
Advies nodig?
Elders goedkoper gezien?
Uitgebreide Mogelijkheden
Belangrijkste Kenmerken
  • Slanke kaartlezer voor buitengebruik (IP65)
  • Ondersteuning voor RS-485 protocol
  • Compatibel met Wiegand 34
  • Werkt met 13.56MHz Mifare kaarten en tags
  • Voorzien van een watch dog functie
  • Eenvoudige opbouwmontage
Documentatie
Bekijk en download de productinformatie en software via de onderstaande links:
Bezoek uma-tech.com voor meer informatie en om uw UMA ASR1200D vandaag nog te bestellen.
Alle specificaties
Materiaal Kunststof
Inbouw/opbouw Opbouw
Afmetingen 135.5 mm x 54 mm x 21.5 mm
Communicatie-interface RS485, Wiegand
Safire Cat6 UTP netwerkkabel buiten
Vergeet je eventuele accessoires niet?
Onze producten worden in bijna alle gevallen geleverd zonder enkele accessoires. We gaan er van uit dat niet iedereen bijvoorbeeld 12V voeding nodig heeft, of altijd een kabel nodig heeft. Kijk onder de knop "winkelwagen" welke producten vereist zijn voor een totale installatie!