Reyee RG-RAP1200(P) - Access Point
Ga direct naar productinformatie
1 van 4
Inclusief btw. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Dezelfde dag verzonden
Onze klanten beoordelen ons met een
4.5/5
36 reviews
Bekijk alle reviews
Betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Visa
Hoe snel verzenden we je bestelling?
Kan ik op factuur betalen?
Retourbeleid
Advies nodig?
Elders goedkoper gezien?
Belangrijkste kenmerken:
  • WiFi 6 (802.11ax) voor supersnelle en stabiele verbindingen
  • Dual-band ondersteuning: 2.4 GHz en 5 GHz
  • Gigabit LAN-poort voor hoge doorvoersnelheid
  • PoE-ondersteuning voor eenvoudige installatie
  • Geschikt voor kleine en middelgrote bedrijven, kantoren en thuisnetwerken
  • Cloudbeheer via de Reyee-app
Alle specificaties
Merk Reyee
Poorten 4 RJ45 10/100/1000 Mbps + Achter Uplink 1 RJ45 [%VAR%] Gigabit
Draadloze standaard WiFi AC (802.11ac)
Frequenties 2,4GHz & 5GHz
Prestaties in 2,4GHz Tot 400 Mbps
Prestaties in 5GHz Tot 867 Mbps
Maximaal zendvermogen 20 dB instelbaar
Maximale gevoeligheid -92,5 dBm@MCS0
Geïntegreerde antenne 2x2 interne omnidirectionele MIMO-antennes op 2,4 GHz en 5 GHz
Bedrijfsmodi Wireless access point
Beveiliging WPA / WPA2 (AES) / WPA-PSK
SSIDs Tot 8
Beheer Configuratie via webinterface of op afstand met Ruijie cloud app
Downlink-interface 1 Achter Uplink 1 RJ45 10/100/1000 Mbps PoE In
Installatie Inbouwdoos
Stroomvoorziening PoE IEEE802.3af 8W / 23,4W indien de PoE Out-poort wordt gebruikt
Bedrijfstemperatuur 0 °C ~ 40 °C
Afmetingen 126 x 86 x 50 mm
Gewicht 240 g
Safire Cat6 UTP netwerkkabel buiten
Vergeet je eventuele accessoires niet?
Onze producten worden in bijna alle gevallen geleverd zonder enkele accessoires. We gaan er van uit dat niet iedereen bijvoorbeeld 12V voeding nodig heeft, of altijd een kabel nodig heeft. Kijk onder de knop "winkelwagen" welke producten vereist zijn voor een totale installatie!