UMA RA19-15U-600-2S – Patchkast wand - met glazen afsluitbare deur (600x765x548mm)
Ga direct naar productinformatie
1 van 3
Inclusief btw. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Dezelfde dag verzonden
Onze klanten beoordelen ons met een
4.5/5
36 reviews
Bekijk alle reviews
Betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Visa
Hoe snel verzenden we je bestelling?
Kan ik op factuur betalen?
Retourbeleid
Advies nodig?
Elders goedkoper gezien?
Alle specificaties
Binnenbreedte 19"
Binnenhoogte 15U
Binnendiepte 440 mm
Buitenbreedte 600 mm
Buitenhoogte 765 mm
Buitendiepte 548 mm
Ventilatoropeningen 105 x 105 mm (2e plaats)
Draagvermogen 30 kg
Kleur Zwart
Deur voorzijde Glas
Deur achterzijde Metaal, scharnierend
Voordeur draairichting Links- of rechtsom monteerbaar
Achterdeur draairichting Rechtsdraaiend, niet omkeerbaar
Kabelopeningen Boven- en onderkant
Sleutelsets 3 onafhankelijke
Rack-rails 4 stuks
Gewicht 28.9 kg
Safire Cat6 UTP netwerkkabel buiten
Vergeet je eventuele accessoires niet?
Onze producten worden in bijna alle gevallen geleverd zonder enkele accessoires. We gaan er van uit dat niet iedereen bijvoorbeeld 12V voeding nodig heeft, of altijd een kabel nodig heeft. Kijk onder de knop "winkelwagen" welke producten vereist zijn voor een totale installatie!