UMA CC-PWM-30-USB - 30 Ah laadcontroller - 12/24VDC uitgang
Ga direct naar productinformatie
1 van 4
Inclusief btw. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Dezelfde dag verzonden
Onze klanten beoordelen ons met een
4.5/5
36 reviews
Bekijk alle reviews
Betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Visa
Hoe snel verzenden we je bestelling?
Kan ik op factuur betalen?
Retourbeleid
Advies nodig?
Elders goedkoper gezien?
UMA CC-PWM-30-USB zonnepaneel laadcontroller – 12v/24v – met usb-uitgang
De UMA CC-PWM-30-USB is een geavanceerde laadcontroller die zorgt voor een efficiënte en veilige lading van accu’s binnen zonne-energiesystemen. Met een laadcapaciteit tot 30A is deze controller ideaal voor kleine tot middelgrote off-grid toepassingen. Of u nu een 12V of 24V accu gebruikt, deze controller past zich automatisch aan en biedt maximale controle over het laadproces.
Voor een 12V accu ondersteunt de controller zonnepanelen tot 23VDC, en voor een 24V accu tot 46VDC. Naast een 12VDC uitgang beschikt de controller over twee handige 5V usb-uitgangen (2,5A), perfect voor het rechtstreeks voeden van apparaten zoals een 4G MIFI-router – die je kan vinden onder de koopknop.
Belangrijkste kenmerken:
  • Laadvermogen tot 30A
  • Ondersteunt 12VDC en 24VDC accu’s
  • Ingangsspanning:
  • Tot 23VDC voor 12v-systemen
  • Tot 46VDC voor 24v-systemen
  • 12VDC uitgang
  • 2x 5V usb-uitgangen (2,5A) – ideaal voor MIFI-router
  • Lcd display voor instellingen en status
  • Led-indicatoren voor visuele weergave
Alle specificaties
Type regeling PWM
Nominale spanning 12 / 24 V
Nominale stroom 30 A
Uitgangsspanning Gelijk aan de spanning op de accupolen
Laadstroom van de accu max. 30 A
Belastingsstroom max. 10 A
2 x USB voedingsuitgang 5 V / 2 A,
Gewicht 0.12 kg
Afmetingen 134 x 70 x 34 mm
Garantie 2 jaar
Safire Cat6 UTP netwerkkabel buiten
Vergeet je eventuele accessoires niet?
Onze producten worden in bijna alle gevallen geleverd zonder enkele accessoires. We gaan er van uit dat niet iedereen bijvoorbeeld 12V voeding nodig heeft, of altijd een kabel nodig heeft. Kijk onder de knop "winkelwagen" welke producten vereist zijn voor een totale installatie!