UMA DC12V2A-EXT voeding adapter voor buiten
Inclusief btw. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Dezelfde dag verzonden
Onze klanten beoordelen ons met een
4.5/5
36 reviews
Bekijk alle reviews
Betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Visa
Hoe snel verzenden we je bestelling?
Kan ik op factuur betalen?
Retourbeleid
Advies nodig?
Elders goedkoper gezien?
UMA DC12V2A-EXT – 12VDC 2A Voeding Adapter voor Buiten
Ontdek de kracht en betrouwbaarheid van de UMA DC12V2A-EXT, een 12VDC 2A voeding adapter die speciaal is ontworpen voor buitengebruik. Met een eenvoudig te installeren l/n ingangsaansluitblok en een 12VDC male DC connector uitgang, biedt deze adapter een naadloze stroomvoorziening voor uw buitenapparatuur. De robuuste, weerbestendige behuizing zorgt ervoor dat de UMA DC12V2A-EXT bestand is tegen diverse weersomstandigheden, waardoor hij ideaal is voor langdurig gebruik buitenshuis.
Belangrijkste Kenmerken:
  • Eenvoudige installatie en aansluiting
  • Duurzame, weerbestendige behuizing
  • Universele ingang: 100-240VAC 50/60 Hz
  • Betrouwbare uitgang: 12VDC 2A
  • Ruimte voor nette kabelbeheer van cameraconnectors
  • Geschikt voor extreme temperaturen: -20℃ tot +50℃
Bezoek uma-tech.com voor meer informatie en om uw UMA DC12V2A-EXT vandaag nog te bestellen.
Alle specificaties
Input Voltage 100-240V AC
Output Voltage 12V DC
Output Current 2A
Power Rating 24W
Enclosure Type Waterproof, suitable for outdoor use
Connector Type Standard DC plug
Cable Length 1.2 meters
Operating Temperature -10°C to 40°C
Protection Over Voltage, Over Current, Short Circuit
Safire Cat6 UTP netwerkkabel buiten
Vergeet je eventuele accessoires niet?
Onze producten worden in bijna alle gevallen geleverd zonder enkele accessoires. We gaan er van uit dat niet iedereen bijvoorbeeld 12V voeding nodig heeft, of altijd een kabel nodig heeft. Kijk onder de knop "winkelwagen" welke producten vereist zijn voor een totale installatie!